6 przepięknych szablonów ślubnych dla wordpress na 2018

Podobnie jak większość naszego codziennego życia tak i celebracja zawarcia związku coraz częściej przenosi się do internetu. Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, a strony ślubne to specyficzny przypadek. Ten szczególny dzień chcemy uczcić w wyjątkowy sposób, który poprzedza wiele miesięcy przygotowań. Jest to też ogromne wyzwanie pod względem organizacyjnym, logistycznym i finansowym. A jednocześnie ma być romantycznie i pięknie. Słowem, trudny orzech do zgryzienia.

Część spraw organizacyjnych z pewnością ułatwi strona internetowa. Dzięki niej każdy jest w stanie dowiedzieć się szczegółów na temat lokalizacji, czasu czy planu wesela. Z pomocą strony możemy też zautomatyzować i usprawnić otrzymywanie potwierdzeń obecności na weselu. Nie zapominajmy również o możliwości przedstawienia historii narzeczeństwa czy podzieleniu się pięknymi zdjęciami ślubnymi.

Strona ślubna na motywie WordPress

Gotowe szablony, to doskonałe rozwiązanie dla stron ślubnych. Jednak znalezienie czegoś pięknego i dobrze zrobionego może być problematyczne i pożerać wiele czasu, którego i tak jest mało przy organizacji wesela. Dlatego specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy zestaw, wyselekcjonowanych responsywnych motywów weselnych na WordPress. Pod uwagę brałyśmy przede wszystkim lekki i nowoczesny wygląd oraz możliwości, jakie daje strona w eksponowaniu konkretnej treści. Dodatkowym kryterium przy wyborze była jakość wsparcia od autora motywu oraz data ostatniej aktualizacji.

Najpiękniejsze szablony stron ślubnych na 2018

Glanz

Okiem designera: Ten motyw jest po prostu śliczny. Czysty układ wzbogacony piękną typografią. Mnóstwo opcji układów do wyboru. Mieniące się złotem nagłówki wyglądają idealnie. Autor motywu cieszy się bardzo dobrą opinią jeśli chodzi o jakąkolwiek pomoc. Całość zaprojektowana z dużym wyczuciem i elegancją.

Okiem developera: Do budowania podstron w motywie został wykorzystany Unyson Page Builder. Dzięki niemu poprzez zwykły drag&drop będzie można modyfikować układ strony. Na urządzeniach mobilnych strona wygląda i działa świetnie. Po uruchomieniu i uzupełnieniu treści, na pewno trzeba będzie uruchomić wtyczkę, która zoptymalizuje stronę.

Zobacz motyw

Lily

Okiem designera: To bardzo ładny, minimalistyczny szablon ślubny od autora o nieposzlakowanej opinii.

Okiem developera: Szablon minimalistyczny również w kodzie. Bardzo dobrze działa na urządzeniach mobilnych. Opiera się o wbudowane opcje w WordPressie przez co osoby znające WordPressa nie będą musiały uczyć się obsługi wtyczki do budowania treści.

Zobacz motyw

Honeymoon

Okiem designera: Bardzo ładny szablon o tematyce ślubnej. Dostosowany do urządzeń mobilnych. Jest dosłownie napakowany przydatnymi dodatkami a autor szablonu szybko reaguje na jakiekolwiek zapytania.

Okiem developera: Responsywny motyw oparty o edytor wizualny “Visual Composer”, który można pokochać lub znienawidzić, bo przy skomplikowanych stronach potrafi być wolny. Demo szablonu w ogóle nie zostało zoptymalizowane, przez co strona może ładować się długo, ale nie jest to nic z czym nie można sobie poradzić :)

Zobacz Motyw

Celebration

Okiem designera: Bogaty z piękną typografią i mnóstwem opcji do wyboru. Autorzy odpowiadają szybko i są bardzo pomocni.

Okiem developera: Do budowania treści wykorzystali wtyczkę Rapid Composer, która jest bardzo podobna w działaniu do Visual Composer-a (z tą różnicą, że działa szybciej). Kod strony nie jest przeładowany, demo motywu zostało już zoptymalizowane przez co strona ładuje się sprawnie.

Zobacz motyw

Wedding Day

Okiem designera: Lekki, nowoczesny i funkcjonalny. Minimalistyczny design w parze z prostą i elegancką typografią. Szablon godny uwagi.

Okiem developera: Treść budowana w oparciu o wtyczkę Visual Composer, przez co motyw trochę ciężki i przeładowany kodem. Jednak można temu zaradzić po uruchomieniu optymalizacją strony.

Zobacz motyw

Jack & Rose

Okiem designera:  Zaprojektowany z niesamowitym wyczuciem, delikatna kolorystyka, piękna typografia oraz możliwość mieszczenia filmu w tle nagłówka na stronie głównej. Jeden z najładniejszych szablonów ślubnych jaki widziałam.

Okiem developera: Tak jak większość motywów i ten został oparty o “Page Builder” z tą różnicą, że wykorzystali własny. Sam kod nie jest przeładowany, demo motywu ładuje się szybko dzięki zastosowanej tam optymalizacji.

Zobacz motyw

0 0 vote
Article Rating