Sama strona to nie wszystko!

Webowe SOS

Wiadomo, czasem mamy klientów „hakerów”, którzy sobie wszystko sami ogarniają i całkiem dobrze im to idzie do czasu kiedy coś się nie zepsuje ;). Rzeczy popsute nie z naszej winy naprawiamy wg stawki godzinowej 90zł/h

Serwis CMS

Dodatkowo możemy zaproponować Serwis CMS. WordPress na którym oparta jest strona oraz dodatki do niego wymagają stałych aktualizacji (podobnie jak system operacyjny w komputerze). Można ich dokonywać samodzielnie co jakiś czas (tu znajdziesz poradnik jak przeprowadzać aktualizacje WordPress). Jednak zawsze istnieje ryzyko, że coś przy aktualizacji na stronie może się popsuć. Obecnie oferujemy naszym klientom serwis CMS, oznacza to, że na bieżąco aktualizujemy system i dodatki do niego w momencie kiedy pojawiają się nowe aktualizacje. A w razie gdyby któraś z aktualizacji wpłynęła na działanie strony to od razu jesteśmy w stanie rozwiązać problem. Usługa ta obejmuje również monitorowanie dostępności strony, gdyby z jakiegoś powodu strona przestała działać to będziemy o tym wiedzieć tego samego dnia i od razu możemy sprawdzić co się dzieje oraz podjąć odpowiednie kroki.

Cena usługi 25zł netto miesięcznie
lub 250 zł netto/rok (2 miesiące gratis przy jednorazowej opłacie) 

10% zniżki na każdą kolejną stronę.

Dobry start

Każdemu zależy, aby jego strona była wysoko w wynikach wyszukiwania. Na samym początku jest to trudne do osiągnięcia, pozycjonowanie strony to powolny i złożony proces. Z naszej strony możemy jedynie zadbać aby roboty Google odwiedziły stronę jak najszybciej. Usługa Dobry Start obejmuje:

  • Zgłoszenie strony do Google
  • Założenie webmaster Tools i zgłoszenie mapy strony.
  • Instalacja statystyk Google Analytics

Cena usługi: 125 zł netto

Rabat na każdą kolejną stronę i program partnerski

Często zdarza się, że nasi klienci zamawiają u nas więcej niż jedną stronę, dlatego w podziękowaniu za lojalność oferujemy 10% rabatu na każdą następną stronę. Obejmuje to również program partnerski gdzie od każdego poleconego klienta udzielamy prowizji w wysokości 5% od pierwszego zrealizowanego zlecenia.