Serwis CMS, czyli regularne aktualizowanie stron opartych na systemie WordPress

Aktualny WordPress, to kluczowy element bezpiecznej strony internetowej

Czy wiesz, że jedną z najczęstszych przyczyn zainfekowanych stron opartych na WordPressie, jest brak aktualizacji systemu i zainstalowanych wtyczek? Zaraz obok słabego hasła do panelu. Nie aktualizowanie na bieżąco systemu WordPress może też skutkować spowolnieniem strony internetowej. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie aktualizować WordPress-a.

Serwis CMS – żeby Twoja strona na systemie WordPress była zawsze aktualna i bezpieczna.

Wiemy jak ważna jest edukacja i dlatego przygotowaliśmy poradnik Aktualizowanie systemu WordPress i jego wtyczek, w którym opisane są również możliwe problemy i ich rozwiązania. Najważniejsze, aby aktualizacje wykonywać na bieżąco.

Jeśli nie chcesz się tym zajmować, za rzadko logujesz się na własną stronę – przez co nie wiesz o dostępnych aktualizacjach – możesz skorzystać z naszej dodatkowej usługi Serwisu CMS.

W ramach tej usługi na bieżąco aktualizujemy system WordPress i wtyczki, a w razie, gdyby któraś z aktualizacji wpłynęła na działanie strony, od razu jesteśmy w stanie rozwiązać problem. Usługa obejmuje również monitorowanie dostępności strony oraz instalację i konfigurację wtyczki zwiększającej bezpieczeństwo strony.

Cena obejmuje:

  • Aktualizacje WordPress’a, szablonów oraz wtyczek (średnio, raz na tydzień, w przypadku aktualizacji związanej z bezpieczeństwem od razu po opublikowaniu aktualizacji)
  • 1 godzina wsparcia do wykorzystania w przypadku awarii
  • Pierwszeństwo wsparcia w razie problemów czy pytań

Cena usługi 64zł netto miesięcznie
lub 640 zł netto/rok (2 miesiące gratis przy jednorazowej opłacie)
*10% zniżki na każdą kolejną stronę.

Skontaktuj się z nami

i zwiększ bezpieczeństwo swojej strony internetowej

 

info@aiocollective.com

 

Uwaga. Źle wykonana strona może uniemożliwić prawidłowe wykonywanie aktualizacji. Dlatego też, w pierwszym kroku bezpłatnie weryfikujemy czy są możliwości techniczne do świadczenia usługi.