Inspirujące Podsumowanie 28’go Tygodnia 2012

Każdy z nas potrzebuje inspiracji, to motywator który nieustannie pcha nas do przodu i czyni nas tym kim jesteśmy. To pożywienie dla duszy tak samo ważne jak sam proces tworzenia. Stąd pomysł na nowy dział: Inspirujące Podsumowanie Tygodnia, w którym prezentować będę artystów i artykuły lub po prostu rzeczy wygrzebane w sieci które w jakimś stopniu są paliwem dla mojego silnika:-)

Stanislav Yudin

Zawsze wiedziałam że rosyjscy graficy są jednymi z najbardziej uzdolnionych na świecie:-) Stanislav Yudin bezsprzecznie jest potwierdzeniem tej reguły.

 

Stanislav-Yudin-cherri_with_ice
Stanislav-Yudin

 

Aleksandr Novoselov z Białorusi

Mam nadzieję że jego kolejne prace będą równie świetne jak te dwa pierwsze szoty na dribbble.

 

Aleksandr-Novoselov-dribbble

 

Aleksandr-Novoselov-for_fun

 

Georgi Dimitrov Erase z Bułgarii

Jego seria Vitamin Bomb szczególnie przypadła mi do gustu, ze względu na styl i dynamikę rysunków no i oczywiście cudowne kolory niemalże prosto z tuby.

 

Georgi-Dimitrov-Erase-baaannnkii

 

Georgi-Dimitrov-Erase-appleee

 

Georgi-Dimitrov-Erase-1

 

Olly Moss

Przykuł moją uwagę fantastycznym plakatem nowego batmana, jak się okazuje po głębszym zapoznaniu z jego pracami Olly jest rewelacyjnym plakacistą najlepszym przykładem jest jego seria Star Wars a jego Batmerine albo Wolvman jest po prostu genialny.

 

olly-moss-tumblr_wolveman

 

olly-moss-newhope

 

olly-moss-jedi

 

olly-moss-empire

 

olly-moss-Batman

 

Clément Goebels  i tutaj niemała zagwozdka, grafika Design every Day szalenie przypadła mi do gustu, zwróciłam na nią uwagę przeglądając desgners.mx, jednak podążając za autorem trafiłam w niekończące się linki do osób i stron udostępniających tą grafikę i żadna z nich nie podawała w podpisie autora tej pracy poprawnie, dzięki image google w końcu dotarłam do źródła.

 

Clement-Goebels-design-every-day

 

DKNG
Obrazek zdecydowanie dający do myślenia

 

dkng

 

I na koniec całkiem fajny tutorial od Spoon Graphics

 

tutorial-badge-logo

 

0 0 vote
Article Rating